Afgelopen zaterdag was er volop reden voor een feestje bij ASVD | Q-Cape. Zowel ASVD | Q-cape 1 als ASVD | Q-cape 2 mocht voor eigen publiek het kampioenschap vieren. ASVD | Q-cape 1 had zich een week eerder al verzekerd van het kampioenschap in de 1e klasse. Zaterdag speelde de ploeg thuis tegen Harich en vierden zij het kampioenschap samen met het eigen publiek.
Voor ASVD | Q-cape 2 stond er zaterdag nog wel iets op het spel. Ook zij namen het op tegen Harich en wisten het kampioenschap in de reserve 2e klasse binnen te halen. Daarmee was het feest compleet en kon de hele selectie samen twee kampioenschappen vieren.
Na afloop werden beide teams namens de vereniging gehuldigd door voorzitter Kasper Warners.
Onze felicitaties gaan uit naar de volledige selectie: Asmara, Britt, Hannah, Jitte, Maaike, Merle, Mirthe, Naomi, Shayna, Tessa, Thirza, David, Jacco, Jeroen, Joram, Jorren, Jurian, Jurrien, Matthias, Niek, Sem en Tycho. Uiteraard feliciteren we ook de Arco, Mariet, Wilbert en Karin met deze mooie prestatie.




