Teamindeling 2025-2026

Beste leden en ouders,

Met veel inzet heeft de Technische Commissie de voorlopige teamindeling voor het seizoen 2025-2026 samengesteld. Dit was een uitdagende puzzel, mede door de invoering van Competitie 2.0. Deze vernieuwing heeft als doel om het korfbal aantrekkelijker en eerlijker te maken, en om verenigingen meer flexibiliteit te geven bij de teamindelingen.

Belangrijke veranderingen

Een van de grootste wijzigingen is de nieuwe benaming van de categorieën:

  • Wedstrijdkorfbal heet voortaan A-categorie
  • Breedtekorfbal heet voortaan B-categorie

Voor de jeugdteams verdwijnen de traditionele letteraanduidingen en worden deze vervangen door leeftijden:

  • In de A-categorie spreken we voortaan van U19, U17 en U15
  • In de B-categorie krijgen alle jeugdteams een J-aanduiding, gebaseerd op hun gemiddelde leeftijd.

Vragen over de teamindeling

Om de communicatie overzichtelijk te houden, zal er geen verdere informatie per e-mail worden verstrekt over de indeling. Wel is de Technische Commissie op maandagavond 23 juni aanwezig in de Treffer om vragen te beantwoorden.

Wilt u hiervan gebruik maken? Dan kunt u tot 21 juni 2025 via tz@asvdkorfbal.nl een afspraak maken. Op basis van uw aanvraag ontvangt u een tijdstip waarop u langs kunt komen. Let op: een gesprek is alleen mogelijk als hier vooraf een afspraak voor is gemaakt. Dit jaar is er geen algemene inloopavond.

Indeling per categorie

De selecties van team 3 en 4 zijn samengevoegd, omdat het derde team onvoldoende spelers had. Door deze samenvoeging ontstaat een volledig team, waardoor alle spelers een geschikte en uitdagende plek binnen de selectie krijgen.

Helaas is het niet gelukt om een U19-team te vormen.

De selectietrainingen voor de U15-selectie vinden plaats op dinsdag 17 juni en donderdag 19 juni, van 18:30 tot 19:30 uur. Thirza, de coördinator van U15, zal op donderdagavond 19 juni de teamindeling via WhatsApp communiceren.

De D-, E- en F-teams, die binnen Competitie 2.0 als J-teams worden aangeduid, worden ingedeeld in gelijkwaardige teams. De definitieve indeling wordt bepaald voor de start van het seizoen.

Voor alle U15-, D-, E- en F- teams (die binnen Competitie 2.0 als J-teams worden aangeduid) zullen nieuwe WhatsApp-groepen worden aangemaakt, waarin alle ouders worden toegevoegd. De coördinator zal via deze groepen communiceren en belangrijke informatie delen.

Trainingen in de nieuwe teams

De nieuwe trainers zullen de spelers en ouders informeren over de trainingen in de nieuwe samenstelling, zodat iedereen goed voorbereid kan starten. Dit geeft spelers de mogelijkheid om alvast vertrouwd te raken met hun nieuwe teamgenoten en trainers.

Teams
0 +

Teamindeling en lidmaatschap

In de teamindeling zijn alleen de spelers opgenomen die op de publicatiedatum lid zijn, of van wie we een inschrijfformulier voor het komende seizoen hebben ontvangen. Spelers waarvan we weten dat zij lid willen worden, maar waarvan het inschrijfformulier nog ontbreekt, verzoeken wij vriendelijk dit formulier voor de start van het seizoen alsnog in te leveren.

Trainers en coaches

Helaas hebben we nog niet voor alle teams een trainer/coach kunnen vinden. We werken hier hard aan en zullen verdere updates communiceren zodra er ontwikkelingen zijn. Mocht u interesse hebben om een team te begeleiden, laat het ons weten via tz@asvdkorfbal.nl.

Evaluatie richting het zaalseizoen

Voor de start van het zaalseizoen zal een evaluatie plaatsvinden van de teamindeling. Dat betekent dat er bij de overgang van veld naar zaal wijzigingen in de indeling kunnen plaatsvinden.

Slotwoord

We begrijpen dat deze veranderingen misschien vragen oproepen. Mocht u vragen hebben over de indeling, dan staan wij als Technische Commissie klaar om deze te beantwoorden. We hopen dat alle kinderen met plezier aan het nieuwe seizoen beginnen en dat Competitie 2.0 een mooie toevoeging zal zijn aan hun korfbalervaring.

Met sportieve groet,

De Technische Commissie

Korfballers
0
Senioren 1 & 2 Dames
Asmara
Britt van
Dieuwke
Hannah
Jitte
Maaike
Marscha
Merle
Mirthe
Naomi
Rosan
Tessa
Thirza

Trainer / Coach Senioren 1: Arco
Trainer / Coach Senioren 2:
Teambegeleider: 

Senioren 1 & 2 Heren
Daan
Jesse
Joram
Jorn
Jorren
Jurrien
Jurrian
Matthias
Rik
Ruben
Sem
Tycho
Senioren 3 + 4 Dames
Amber
Amber
Britt
Elise
Eva
Joline
Kyona
Lisette
Marloes
Melanie
Monique
Nikkie
Rianne
Sabine
Senioren 3 + 4 Heren
Alex
Harry
Hilco
Martijn
Nick
Noah
Ruan
Stefan
Thijs
Tim
Vincent

Trainer / Coach Senioren 3: Vacant
Trainer / Coach Senioren 4: Vacant

Senioren midweek Dames
Carina (niet spelend)
Charlotte
Liset
Judith
Mariët

Trainer / Coach:  Zelf 

Senioren midweek Heren
CJ
Daniel
Gerard
Gerben
Gerrit
Lars
Marijn
Theo
Fitters
Titia
Dianne
Sandra
Marleen
Jeannette
Wilma
Alexandra
Dieuwke
Kirsten
Dick
Piet
Jelte
Johan
Domien

Trainer: Brenda 

u17 Dames
Jildou
Jasmijn
Kathy
Kirsten
L.S.
Loreen

Trainers: Raymond , Tessa , Joram 

U17 Heren
Finn
Perre
Cas
Luuk
Caylen
Hesse
J1 Dames
Catharina
Celena
Evi
Hasse
Marèn
Rosalie
Vera
Wende
Joanneke

Trainer: Daniël de Graaf

J1 Heren
Martijn
Ruben
U15 Dames
Anna Rosa
Evi
Evy
Feline
Fey
Floor
Hilde
Isa
Isabelle
Jaeda
Jasmijn
Jasmijn
Liona
Lisa
Liz
Lois
Mirthe
Nina
Noelle
Serah
Sophie
Tess
Yaelle
U15 heren
Alex
Bram
Ferris
Jesse
Jesse
Julian
Milan
Nathan
Naud
Naut
Tygo
Harmen

Coördinator: Thirza 
Trainer U15: Jorn 
Trainer J2: Naomi & Thrirza 
Trainer J3: Vacant

J Teams (D Jeugd) dames
Abby
Cathelijne
Eva
Fenne
Fiene
Flore
Liz
Lize
Madelief
Maeve
Maud
Nienke
Rachelle
Sanne
Sara
Stella
Yinthe
J Teams (D Jeugd) heren
Benjamin
Bram
Daan
Gijs
Gijs
Hendrik
Ilmar
Ilvo
Kyle
Levi
Lucas
Luuk
Manoah
Naud
Rivano
Stijn

Coördinator: Petra 
Trainers: Hannah, Merle, Thom, Jesse, Luuk , David en Niels

J Teams (E Jeugd) dames
Amy
Carlian
Elina
Elisabeth
Faye
Guusje
Jasmijn
Josephina
Juliette
Lauren
Liz
Loeke
Lotte
Lotte
Mila
Nilou
Renske
Tess
Tess
J Teams (E Jeugd) heren
Ferre
Jaïr
Jari
Joris
Kyran
Luuk
Mason
Nathan
Neil
Olav
Roan
Thijn
Thomas
Vincent

Coördinator: Petra 
Trainers: Tycho, Britt, Mirthe, Jitte, Thom, Dieuwke, Asmara, Niels, Jasmijn S, Isa B en Cathelijne

J Teams (F Jeugd) dames
Anouk
Esmee
Feline
Fenna
Fleur
Jezz
Jindy
Lauren
Liv
Maja
Marit
Maud
Noor
Rosalie
Suuse
Vayenne
Yara
Yentl
J Teams (F Jeugd) heren
Adam
Bram
Cerezo
Daan
Jurre
Philip
Vigo

Coördinator: Marianne
Trainers: Matthias, Marianne, Jasmijn, Hesse, Jildou, Serah, Noelle, Anna Rosa, Merwin

Kangoeroes
Fleur
Kyle
Lenn

Coördinator: Miranda 
Trainers: Elise, Evi, Sophie, Evy, Lois, Maud en Nina

Specials
Bo
Eveline
Elise
Lindsey
Liam
Luuk
Ronald
Silke
Stephan
Susan

Trainer: Kyona & Agnes