De veldcompetitie najaar 2025 zit er weer bijna op. Nog 2 wedstrijden te gaan; Midweek en ASVD 4.
Deze competitie leverde ASVD | Q-cape 7 kampioenen op.
ASVD | Q-cape 1 had nog 1 punt nodig om kampioen te worden. Veel ASVD-ers waren naar Lelystad afgereisd om ASVD 1 te ondersteunen. ASVD won de wedstrijd met 17-14. Vlak voor tijd bleek dat de concurrent Dos Kampen 1 met 18-15 verloren had van Amicitia. Alweer een najaarskampioenschap voor ASVD 1. Dit kampioenschap werd ook dit jaar door een groot deel van de selectie weer gevierd bij het Oktoberfest. Bert Knol feliciteerde Arco, Jorn, Jesse, Joram, Jorren, Matthias, Sem, Asmara, Jitte, Mirthe, Naomi, Tessa en alle invallers met dit mooie resultaat en de promotie naar de overgangsklasse.

Al op 4 oktober haalde ASVD | Q-cape U15-1 het kampioenschap binnen door met 8-4 te winnen van Juventa. Ook de laatste wedstrijd in Wezep werd met 8-10 gewonnen. ASVD U15-1 was daardoor ongeslagen kampioen. Een uitstekend resultaat en medailles en patat voor Anna-Rosa, Isa, Jasmijn, Noelle, Serah, Bram, Jesse, Julian, Harmen, Nathan, Noud en de coaches Jorn en Bart.

Ook op 4 oktober wist ASVD | Q-cape J3 het kampioenschap binnen te halen door de thuiswedstrijd met 7-0 te winnen van Oranje Zwart J6. Ook dit C-team maakte kans om ongeslagen kampioen te worden, maar verloor de laatste wedstrijd in Zwolle nipt met 3-2 bij Sparta J5. Medailles voor trainers Thirza en Naomi en natuurlijk de spelers Jesse, Naut, Evi, Fey Lin, Floor, Hilde, Isabelle, Jasmijn, Liz, Sophie en Tess.

Van de “D-teams” (categorie geel) wist ASVD | Q-cape J4 op de laatste speeldag het kampioenschap te behalen door met 7-5 van Exakwa J13 te winnen. Hierdoor werden Exakwa en ASVD gedeeld kampioen. Uit in Lelystad werd nog met 9-5 verloren. Patat en medailles voor trainers Jesse en Niels en de spelers Ilmar, Kyle, Levi, Hendrik, Stijn, Eva, Flore, Liz, Madelief, Stella, Sanne en Yinthe

In de categorie groen (voorheen de E) wist ASVD | Q-cape J10 gedeeld kampioen te worden met Sparta Zwolle J18 door thuis met 6-5 te winnen. Uit werd er met 8-8 gelijk gespeeld. ASVD had echter 4 oktober bij Exakwa in Lelystad met 3-1 verloren. Een mooie gezamenlijke foto met alle medailles en felicitaties voor Carlian, Loeke, Nathan, Neil, Luuk, Nilou en de coaches Jacco en Dieuwke.
Een spannende competitie is voor iedereen leuker en uitdagender.

Voor ASVD | Q-cape J13 een spannende wedstrijd. De winnaar zou kampioen worden en bij een gelijkspel zouden beide teams kampioen worden. ASVD ging in het eerste kwart gelijk goed van start. Zo goed zelfs dat Wit-Blauw J11 de Superspeler mocht inzetten. Bij de rust was het echter weer gelijk 5-5. Dit was spannend. ASVD herstelde zich weer na de rust en won met 12-7. Een welverdiend kampioenschap na een goede wedstrijd. Ook de 1e jaars F-jes hadden in 6 wedstrijden al veel geleerd. Medailles voor Daan, Esmee, Cerezo, Jurre, Maja, Rosalie en de trainers Marianne en Jildou.

Bij categorie blauw (F-jes) werd ook ASVD | Q-cape J14 kampioen. Dit team wist alle wedstrijden van dit najaar te winnen. Ze hadden maar liefst 69 doelpunten gemaakt. Hopelijk zetten ze dit voort in de zaal. Op de foto met de trainers Anna en Jasmijn staan Bram, Feline, Fenna, Philip, Fleur, Vigo en Yara.
ASVD | Q-cape J7 en J12 maakten de competitie (categorie groen) nog lang spannend maar moesten het kampioenschap helaas aan Dos Kampen J11 laten.
Nu even vakantie en na de herfstvakantie het Starttoernooi in de zaal. Tot ziens in ’t Dok.
De 4-tallen (categorie groen en blauw) gaan dit zaalseizoen twee korte competities van 6 wedstrijden spelen. Mogelijk zijn er voor de kerstvakantie al weer kampioenen te huldigen! Allemaal succes in de zaal.