Adressen

VERTROUWENS PERSONEN

Als je ergens mee zit waar je met niemand over kan praten, maar dit wel graag zou willen, staan wij voor je klaar.
Door te luisteren, begrip te tonen, mee te denken en daar waar nodig oplossingen aan te dragen of verbindingen te leggen help ik een ander. Ik wil er ook voor jou zijn!
Ik vind het belangrijk dat er naar je geluisterd wordt als je je zorgen maakt. In dat geval wil ik er graag voor je zijn.

Bereik belangrijke mensen binnen onze clubEMAIL ADRESSEN

Geralde Koster
Ledenadministratie@asvdkorfbal.nl
Vakante positie
Oefenwedstrijden@asvdkorfbal.nl
Ikwilkorfballen@asvdkorfbal.nl
Ruilen van zaalwacht beurt
Zaalwacht@asvdkorfbal.nl
Remco Schreuder
Scheidsrechters@asvdkorfbal.nl
Sjoerd de Beer
Sponsorcommissie@asvdkorfbal.nl
Alice Steenhuis
Kledingcommissie@asvdkorfbal.nl
Help je club!
vrijwilligers@asvdkorfbal.nl
Dokside
Dokside@asvdkorfbal.nl
Dokside Junior
Doksidejunior@asvdkorfbal.nl
Theo Stam
Korfbalmasterz@asvdkorfbal.nl
Geralde Koster
Contributie@asvdkorfbal.nl
Kampleiding
Kamp@asvdkorfbal.nl
Kampleiding
Minikamp@asvdkorfbal.nl

ASVD KORFBAL

Korfbal club uit Dronten