Sponsornieuws | Ursus Bedrijfsadvies nieuwe sponsor ASVD Q-cape

18 december 20230

Afgelopen zaterdagmiddag 17 december hebben we weer een nieuwe sponsor aan onze vereniging verbonden! De sponsorcommissie is blij te kunnen melden dat Ursus Bedrijfsadvies bereid is gevonden om zich te binden aan de vereniging.

Sjoerd de Beer is natuurlijk geen onbekende voor onze vereniging. Hij was jarenlang penningmeester van onze vereniging en is in 2023 zijn eigen adviesbedrijf Ursus Bedrijfsadvies gestart. Ursus Bedrijfsadvies richt zich op agrarische ondernemers en ondernemers die plannen willen ontwikkelen op het terrein van duurzame energie.

Sjoerd wilde graag zijn steentje bijdragen aan de vereniging waar hij al vele jaren lid van is. Wij zijn blij dat wij op deze manier weer een sponsor hebben weten te vinden die zich wil inzetten voor de vereniging. Afgelopen zaterdag is het sponsorcontract getekend. Op het veld zijn inmiddels 2 borden rondom het veld geplaatst.

https://asvdkorfbal.nl/wp-content/uploads/2023/12/WhatsApp-Image-2023-12-17-at-09.16.57.jpeg
https://asvdkorfbal.nl/wp-content/uploads/2023/12/Ontwerp-sponsorbord-Ursus-Bedrijfsadvies.png

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ASVD | Q-CAPE

Korfbal club uit Dronten
Code: ASDRO2021

Code ASDRO2021