|
Oefenwedstrijden zaterdag 12-11-2022
|
Thuis |
Uit |
Tijd |
Locatie |
Scheidsrechter / vervoer |
Zaalwacht |
ASVD 1 |
DOS Wk / Antilopen / Noviomagum 1 |
va 15.30 |
|
vlgs programma starttoernooi |
ASVD 2 |
DOS Wk / Antilopen / Noviomagum 2 |
va 13.30 |
|
vlgs programma starttoernooi |
|
|
|
|
|
|
ASVD 3 |
Dos Kampen 3 |
12.15 |
|
vlgs programma starttoernooi |
ASVD 4 |
Antilopen 4 |
12.15 |
|
vlgs programma starttoernooi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oefenwedstrijden dinsdag 15-11-2022
|
Thuis |
Uit |
Tijd |
Locatie |
Scheidsrechter / vervoer |
Zaalwacht |
ASVD 1 |
Sparta N 1 |
21.30 |
|
Theo Stam |
|
ASVD 2 |
Sparta N 2 |
20.15 |
|
Daniël de Graaf 2x 25min |
Titia Elema |
|
|
|
|
|
|
Oefenwedstrijden woensdag 16-11-2022
|
Thuis |
Uit |
Tijd |
Locatie |
Scheidsrechter / vervoer |
Zaalwacht |
ASVD MW |
Hellas ’63 MW |
20.00 |
|
Sem Oosterom |
zelf |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oefenwedstrijden zaterdag 19-11-2022
|
Thuis |
Uit |
Tijd |
Sporthal / plaats |
Scheidsrechter / vervoer |
Zaalwacht |
Synergo 1 |
ASVD 1 |
16:15 |
|
|
|
Synergo 2 |
ASVD 2 |
14:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ASVD 4 |
Dindoa 5 |
19.00 |
|
Bart Schreuder |
Thijs de Bruin en Martijn Lokker |
ASVD 5 |
Dindoa 6 |
17.45 |
|
Daniël de Graaf |
Thijs de Bruin en Martijn Lokker |
ASVD 6 |
Dindoa 7 |
16.30 |
|
Thomas Nijboer |
Ruben van Riel en Martijn Heller |
|
|
|
|
|
|
Sparta Zw |
ASVD A1 |
13.00 |
Victorium |
Myrthe leenders, Elise Vegter, David Nienhuis |
|
Dindoa A3 |
ASVD A2 |
14.00 |
Dindoahal |
Maren v/d Hemel, Lisa Kleiker, Anna Sinke |
|
|
|
|
|
|
|
Sparta Zw |
ASVD B1 |
12.00 |
Victorium |
Renate Bos, Rosan Zwep, Jesse Uhlenbeck |
|
ASVD B2 |
Dindoa B3 |
15.30 |
|
Leonie van Meteren |
Ruben van Riel en Martijn Heller |
|
|
|
|
|
|
ASVD C1 |
Sparta Zw |
14.30 |
|
Niek van Holland |
Mariët Hida- van der Linde |
ASVD C2 |
Sparta Zw |
13.30 |
|
Lisette de Vries |
Mariët Hida – van der Linde |
|
|
|
|
|
|
ASVD D1 |
Sparta Zw |
12.30 |
|
Ruan van den Dolder |
Perre Hammer en Luuk Wakker |
Sparta Zw |
ASVD D2 |
09.00 |
Victorium |
Devy van Leeuwen en Lars Lindenberg en Tygo Kok |
|
Dindoa D3 |
ASVD D3 |
11.00 |
Dindoahal |
Lisa Hebben, Brent de Vries en Stefan Florissen |
|
|
|
|
|
|
|
Dindoa E1 |
ASVD E3 |
09.00 |
Dindoahal |
Jesse Snelling Berg en Noud Kijk in de Vegte |
|
Dindoa E2 |
ASVD E5 |
09.00 |
Dindoahal |
Jasmijn Huisjes en Nienke Linschoten |
|
Dindoa E3 |
ASVD E1 |
10.00 |
Dindoahal |
Eva Stouwdam en Maeve Salomons |
|
Dindoa E4 |
ASVD E2 |
10.00 |
Dindoahal |
TDemi van Woerkom en Floor Doeze Jager |
|
|
|
|
|
|
|
ASVD F1 |
Dindoa F1 |
11.45 |
|
Judith de Graaf |
Marèn Venhuizen en Hasse Dillerop |
ASVD F2 |
Dindoa F2 |
11.45 |
|
Britt de Jong |
Marèn Venhuizen en Hasse Dillerop |
ASVD F3 |
Dindoa F3 |
11.00 |
|
Lisa Kleiker |
Marèn Venhuizen en Hasse Dillerop |
ASVD F4 |
Dindoa F4 |
11.00 |
|
Jaimy van de Beek |
Marèn Venhuizen en Hasse Dillerop |
|
|
|
|
|
|
specials |
naar G-cup |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|