Oefenwedstrijden zaal 2022-2023

31 oktober 20220
Oefenwedstrijden zaterdag 12-11-2022
Thuis Uit Tijd Locatie Scheidsrechter / vervoer Zaalwacht
ASVD 1 DOS Wk / Antilopen / Noviomagum 1 va 15.30 vlgs programma starttoernooi
ASVD 2 DOS Wk / Antilopen / Noviomagum 2 va 13.30 vlgs programma starttoernooi
ASVD 3 Dos Kampen 3 12.15 vlgs programma starttoernooi
ASVD 4 Antilopen 4 12.15 vlgs programma starttoernooi
Oefenwedstrijden dinsdag 15-11-2022
Thuis Uit Tijd Locatie Scheidsrechter / vervoer Zaalwacht
ASVD 1 Sparta N 1 21.30 Theo Stam
ASVD 2 Sparta N 2 20.15 Daniël de Graaf  2x 25min Titia Elema
Oefenwedstrijden woensdag 16-11-2022
Thuis Uit Tijd Locatie Scheidsrechter / vervoer Zaalwacht
ASVD MW Hellas ’63 MW 20.00 Sem Oosterom zelf
Oefenwedstrijden zaterdag 19-11-2022
Thuis Uit Tijd Sporthal / plaats Scheidsrechter / vervoer Zaalwacht
Synergo 1 ASVD 1 16:15
Synergo 2 ASVD 2 14:30
ASVD 4 Dindoa 5 19.00 Bart Schreuder Thijs de Bruin en Martijn Lokker
ASVD 5 Dindoa 6 17.45 Daniël de Graaf Thijs de Bruin en Martijn Lokker
ASVD 6 Dindoa 7 16.30 Thomas Nijboer Ruben van Riel en Martijn Heller
Sparta Zw ASVD A1 13.00 Victorium Myrthe leenders, Elise Vegter, David Nienhuis
Dindoa A3 ASVD A2 14.00 Dindoahal Maren v/d Hemel, Lisa Kleiker, Anna Sinke
Sparta Zw ASVD B1 12.00 Victorium Renate Bos, Rosan Zwep, Jesse Uhlenbeck
ASVD B2 Dindoa B3 15.30 Leonie van Meteren Ruben van Riel en Martijn Heller
ASVD C1 Sparta Zw 14.30 Niek van Holland Mariët Hida- van der Linde
ASVD C2 Sparta Zw 13.30 Lisette de Vries Mariët Hida – van der Linde
ASVD D1 Sparta Zw 12.30 Ruan van den Dolder Perre Hammer en Luuk Wakker
Sparta Zw ASVD D2 09.00 Victorium Devy van Leeuwen en Lars Lindenberg en Tygo Kok
Dindoa D3 ASVD D3 11.00 Dindoahal Lisa Hebben, Brent de Vries en Stefan Florissen
Dindoa E1 ASVD E3 09.00 Dindoahal Jesse Snelling Berg en Noud Kijk in de Vegte
Dindoa E2 ASVD E5 09.00 Dindoahal Jasmijn Huisjes en Nienke Linschoten
Dindoa E3 ASVD E1 10.00 Dindoahal Eva Stouwdam en Maeve Salomons
Dindoa E4 ASVD E2 10.00 Dindoahal TDemi van Woerkom en Floor Doeze Jager
ASVD F1 Dindoa F1 11.45 Judith de Graaf Marèn Venhuizen en Hasse Dillerop
ASVD F2 Dindoa F2 11.45 Britt de Jong Marèn Venhuizen en Hasse Dillerop
ASVD F3 Dindoa F3 11.00 Lisa Kleiker Marèn Venhuizen en Hasse Dillerop
ASVD F4 Dindoa F4 11.00 Jaimy van de Beek Marèn Venhuizen en Hasse Dillerop
specials naar G-cup

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ASVD KORFBAL

Korfbal club uit Dronten
https://asvdkorfbal.nl/wp-content/uploads/2022/11/vomar.png

ALV NAJAAR 2022

HoursMinutesSeconds