NieuwsTeamindeling

Definitieve teamindeling 2020/2021

By 9 juni 2020 mei 9th, 2021 No Comments

Onderstaand de definitieve teamindeling voor het seizoen 2020/2021.

Mochten er nog vragen zijn over bovenstaande, neem dan contact op met de TC via tz@asvdkorfbal.nl.

S1/S2
Trainer/coach S1 Vincent van der Slot
Trainer/coach S2 Jeroen van der Vorst
Stephan de Beer Sabine de Beer
Hilco Blokzijl Shayna van Dorp
Jorn Brandsma Sanne Klappe
Tycho van Goolen Brit Koster
Peter Greive Tessa Lagemaat
Cornée Ijssennagger Jitte Leendertse
Joram Oosterom Asmara Meinen
Matthias Oosterom Rixt Oosterga
Sem Oosterom Rodee Voortman
Jesse Postma Anouk Wagenaar
Jorren Voortman
S3
Trainer/coach Ingrid de Boer
Teambegeleider Nick Beusink
Stefan Blokzijl Marloes van Bleijswijk
Thijmen Sipkens Melanie Hermans
Alex Toes Joline Oosterhoff
Martijn de Waal Natascha Ouwehand
Robin ter Woord Gea van Renselaar
Lisette de Vries
S4
Trainer/coach Wilmar Voortman
Tim Bakker Mirjam Brighita
Ruan van den Dolder Carlijn van der Burg
Richard van Gilst Thirza Hammer
Dion Koch Maaike van Wageningen
Gerben Lagerweij
Carel-Jacob Meijer
Harry Tepper
MW
Gerard Burger Vera Doldersum
Lars van Bussel Thirza Hammer
Gerben Lagerweij Mariet van de Linde
Carel-Jacob Meijer Carina Oosterhuis
Marijn Vosselbelt Alexandra Schilstra
Domien ter Woord Liset Sportel
Fitters
Trainer/coach Raymond Ijzerman
Frans de Bruijn Titia Elema
Piet Meijer Dianne de Lange-van Gelder
Jaap Tip Dieuwke Schoterman
Jan Toes Babette Vossebelt
Johan Riezebos Liesbeth Wijtvliet
A1
Trainers/ Coaches Bart Snelling Berg
Robin Ascherl Naomi Bos
Rik Donker Michelle Koetsier
Lars Kleiker Nicole Koetsier
Jurrian Pietersen Kyona Vossebelt
Jurriën ter Steege Britt van Wageningen
A2
Trainer/coach Raymond Ijzerman
Jaimy van de Beek Maud Aasman
Thijs de Bruijn Marjon Adams
Kyan van Logtenstein Dieuwke Anema
Martijn Lokker Sascha Bus
Kim van Gilst
Anna Groenenboom
Sophie Kruiger
Elise Vegter
Noa Venhuizen
B1
Trainer/coach Alex Toes, Karin Jongkind en Stefan Blokzijl
Teambegeleider
Niek Matthijse Amber Buschman
David Nienhuis Myrthe Leenders
Luuk Postma Merle van Pijkeren
Jelle Schoterman Mirthe van Pijkeren
Brent Vergeer Hannah van Raalten
B2
Trainer/coach Anouk Wagenaar, Joline Oosterhof en Marloes van Bleijswijk
Teambegeleider
Rosalie Ascherl
Evalie Brakkee
Marith van Gaal
Marit Hanswijk
Maren van den Hemel
Britt de Jong
Lisa Kleiker
Janouke van Meerveld (geblesseerd)
Elise Pietersen
Anna Sinke
Marijn Westerhuis
Eowyn Wolters
C1
Trainer/coach Mense ter Steege en Hilco Blokzijl
Teambegeleider
Aiden van Dorp Annelique Bernaards
Sil Hammer Renate Bos
Maarten ter Steege Iris Lagemaat
Roan ter Steege Jasmijn de Leeuw
Nout Tabak Rosan Zwep
C2
Trainer/coach Peter Greive
Teambegeleider
Ruben Dam Bente Aasman
Daan van Ginkel Amber van den Berg
Remo Jaspers Eline Goenevassen
Daan Lanphen Anouk Heller
Erik Spekkink Isa Ijzerman
Nikkie Kuipers
Isa van Riel
D1 
Trainer/coach Jacco Hammer, Shayna van Dorp en Amber Buschman
Teambegeleider
Caylen Flipse Vera Bakker
Martijn Heller Fiene Hammer
Cas Ijzerman Kirsten van den Hemel
Perre Hammer Lise Schriks
Finn Vergeer Jasmijn Snellingberg
D2
Trainer/coach Thirza Hammer, Naomi Bos en Myrthe Leenders
Teambegeleider
Harmen Flenssen Antoinet Berghorst
Levi Nienhuis Jasmijn Hida
Ruben van Riel Rosalie Pietersen
Hesse Sinke Maren Venhuizen
Luuk Wakker Wende de Vries
E1
Trainer/coach Jitte Leendertse, Menke Leendertse en Mirthe van Pijkeren
Teambegeleider
Naut Ijzerman Isa Broeze
Devy van Leeuwen Lisa Hebben
Brent de Vries Anne Rose Nienhuis
Noële van Oene
Serah Wakker
F1/F2/F3
Trainer/coach Matthias Oosterom, Jeannette Oosterom, Merle van Pijkeren en Hannah van Raalten
Teambegeleider
Manoah van Raalten Liz Broeze
Ilvo Ruiter Rachelle Brouwer
Jesse Seldenthuis Merel van de Bunt
Jesse Snellingberg Floor Doeze Jager
Anouk Geelhoed
Maud Hebben
Liz Heuvelink
Jasmijn Huisjes
Madelief Klok
Flore Nijboer
Fenne Wesseling
Specials
Trainer/coach Rianne de Waal, Karin de Beer, Sabine de Beer en Stephan de Beer
Nigel Castricum Susan Bisai
Silke de Lange Eveline van Reijm
Siemen Scheepsma Bo van Valkenburg
Luuk Verhoeff
Kangoeroes
Trainer/coach Petra Leijten, Jurrian Pietersen, Amber Anema, Britt Koster en Janouke van Meerveld
Senne de Jong Hailey Beeuwkes
Gijs Muller Tess Heuvelink
Luuk Muller Alina Huizing
Sep Nijboer Lotte Hida
Nathan Pechel Lauren van der Laar
Levi van Raavenswaaij Saar Merlijn
Noa Ymker