Nieuws

Teamindeling

By 19 augustus 2017 oktober 18th, 2018 No Comments
Teamindeling 2017-2018
Selectie: S1 en S2
Trainer/coach: Wilbert Leendertse, Mense ter Steege en Karin Jongkind
Daan Bergmans Lieke Beckerman
Hilco Blokzijl Ingrid de Boer
Vincent van Bussel Valery Broekhuizen
Selwin Edzes Kimberley van der Hoop
Cornée IJssenagger Marscha van der Hoop
Arjen Kamer Johanneke Kievit
Joël Koolen Jitte Leendertse
Wouter Neutel Asmara Meinen
Thijmen Sipkens Joline Oosterhoff
Robin ter Woord Rodee Voortman
S3
Trainer/coach S3:
André Broeze Dilon Bierlee
Hans van de Berg Nicole Kooistra
Thom Heuvelink Simone Kooistra
Engbert-Jan Oostinga Gerlinde Broeze
Frank Ruiter Marianne van de Laar
Bart Snelling Berg Petra Leijten
Anton Wijtvliet Maureen Kramer
S4
Trainer/coach S4:
Gerard Burger Melanie Hermans
Nick Beusink Desirée van der Hoop
Matthias Oosterom Natascha Ouwehand
Alex Toes Gea van Renselaar
S5
Trainer/coach S5:
Rick Boswijk Anne Verhoeven
Sander Burgstra Cynthia Bos
Milan Flantua Marloes van Bleijswijk
Remco Greive Thirza Tepper
Kjell Koolen Anouk Wagenaar
S6
Trainer/coach: Wilmar Voortman
Dion Koch Carlijn van der Burg
Gerben Lagerweij  Manon van de Wijngaard
Alwin Nieuwlaar Titia Elema
Harry Tepper Lisa Rodenburg
Marijn Vossebelt
MW1
Ruud Beusink Sandra Banga
Carel-Jacob Meijer Vera Doldersum
Engbert Jan Oosterga Carina Oosterhuis
George ter Steege Alexandra Schilstra
Gerard ter Steege Dieuwke Schoterman
Domien ter Woord Tamara Tijssen
Fitters
Arjan Colpaart Dianne de Lange-van Gelder
Piet Meijer Bertha Plantinga-Bults
Jaap Tip Marieke Tempelman-Nieuwlaar
Jan Toes Liesbeth Wijtvliet
A1
Trainer/coach: Alex Toes en Wouter Wagenaar
Tycho van Goolen Sabine de Beer
Joram Oosterom Shayna van Dorp
Sem Oosterom Brit Koster
Jorren Voortman Elyse Kruit
Lisette de Vries
A2
Trainer: Wilmar Voortman
Coach: Richard van Wageningen
Vincent Burgstra Amber Anema
Ruan van den Dolder Isabel Bouma
Peter Greive Thirza Hammer
Pauline Schoterman
Paxton Snoek
Britt van Wageningen
Maaike van Wageningen
B1
Trainer/coach: Wouter Neutel, Rodee Voortman en Raymond Postma
 
Stephan de Beer Jildou Bernaards
Lucas Dijs Sanne Klappe
Rik Donker Tessa Lagemaat
Robin van Meerveld Menke Leendertse
Jesse Postma Rixt Oosterga
B2
Trainer/coach: Jorren Voortman en Peter Greive
 
Milan Ascherl Kristel Andre
Tim Bakker Danique van de Beek
Steffen Dobbelaar Kim van Loon
Thijs Leenders Yvonne Micklinghoff
Femke Osinga
Birthe Tepper
Noa Venhuizen
 
C1
Trainer/coach: Domien ter Woord en Marscha van der Hoop
 
Robin Ascherl Naomi Bos
Jeroen Boonstra Zoë Hoogaars
Lars Kleiker Michelle Koetsier
Niek Matthijsse Eline Malda
Jurrien ter Steege Mirthe van Pijkeren
C2
Trainer/coach: Sem Oosterom en Joram Oosterom
Thijs de Bruin Maud Aasman
Jesse van Goolen Rosalie Ascherl
Martijn Lokker Nicole Koetsier
Gerben van Mechelen Annelène Last
Myrthe Leenders
Kyona Vossebelt
C3
Trainer: Brenda Voortman
Coach: Henk Vegter, teambegleider; Kjerst Kleiker
  Marith van Gaal
Marjon Adams
  Willy-Anne Adams
  Dieuwke Anema
  Sacha Bus
  Anna Groenenboom
  Lisa Kleiker
  Sophie Kruiger
  Janouke van Meerveld
  Elise Vegter
  Marijn Westerhuis
 
D1
Trainer/coach: Jitte Leendertse en Lieke Beckerman
 
David Nienhuis Annelique Bernaards
Jurrian Pietersen Renate Bos
Luuk Postma Amber Buschman
Jelle Schoterman Merle van Pijkeren
Brent Vergeer Hannah van Raalten
D2
Trainer/coach: Thirza Hammer en Amber Anema
 
Kevin den Engelsman Marit Hanswijk
Nick Lodders Annouk Heller
Maarten ter Steege Maren van den Hemel
Nikkie Kuipers
Iris Lagemaat
Jasmijn de Leeuw
Elise Pietersen
Anna Sinke
D3
Trainer/coach: Pauline Schoterman en Babette Vossebelt
 
Jaimy van de Beek Amber van den Berg
Remo Jaspers Evalie Brakkee
Milan Kemme Britt de Jong
Kyan Van Logtenstein Anouk van der Leij
Nout Tabak Myrthe de Vries
Eowyn Wolters
E1
Tranier/coach: Marloes van Bleijswijk en Anne Verhoeven
 
Milan Breunesse Kirsten van den Hemel
Sil Hammer Isa IJzerman
Roan ter Steege Rosan Zwep
Finn Vergeer
E2
Trainer/coach: Robin van Meerveld en Jesse Postma
 
Aidan van Dorp Bente Aasman
Martijn Heller Vera Bakker
Hesse Sinke Lindsey van den Berg
Iris Cornelissen
Lise Schriks
E3
Trainer/coach: Brit Koster en Shayna van Dorp
 
Dylan de Jong Jolien Brink
Daan Lanphen Jasmijn Hida
Erik Spekkink Emma Groot Koerkamp
Maaike Kuipers
Maren Venhuizen
F1
Trainer/coach: Matthias Oosterom en Tessa Lagemaat
 
Cas IJzerman Antoinet Berghorst
Isa Broeze
Fiene Hammer
Rosalie Pietersen
Jasmijn Snelling Berg
Kangaroes
Trainers: Jildou Bernaards, Menke Leendertse, Rixt Oosterga
 
Naut IJzerman Veerle van de Bunt
Lars Marinus Merel van de Bunt
Noor Hammer
Specials
Trainers: Rianne de Waal, Karin de Beer en Danette Scheepsma
Niels Delmeer Susan Bisai
Silke de Lange Bo van Valkenburg
Jayden Pronk
Siemen Scheepsma
Luuk Verhoeff

Leave a Reply